Hakkımızda

GLOBAL SANAYİ ÜRÜNLERİ

Robotlu Otomasyon sistemlerimiz ile otomotiv ana sanayi ve yan sanayisinde verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Temsilcisi olduğumuz firmaların tüm ürün ve ekipmanlarının tedariğini, montajını, servisini ve yedek parça hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Global sanayi ürünleri ,2001 yılında Gebze/Kocaeli ’de faaliyetlerine başlamıştır. Firmamızın faaliyet alanları, Robotlu Otomasyon sistemlerinin otomotiv ana sanayi ve yan sanayinde en verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlayacak temsilcisi olduğumuz firmaların tüm ürün ve ekipmanlarının tedariği, montajı, servisi ve yedek parça hizmeti ile tüm proje çalışmalarını kapsamaktadır.

Otomasyon uygulamalarının hızla arttığı ve piyasanın üretimde kalite ve zamana önem verdiği günümüz piyasasında robotik sistem uygulamalarını daha geniş bir yelpaze halinde sanayi tesislerine uygulamak ve tanıtmak amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

TEMEL HEDEFİMİZ

Teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm robot otomasyon ve bilişim teknolojilerini yakından izliyor,  firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

 

BİZİ TERCİH ETME NEDENLERİNİZ

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümü, Distribütörü olduğumuz  markalara bağlı olarak kaliteli ve güvenilir ve garanti kapsamında sorunsuz olarak müşterilerimize sunmaktayız.
Geniş bir yelpazede verdiğimiz hizmetler sayesinde, müşterilerin iş süreçlerine tek bir noktadan çözüm üretebilmekteyiz.
Satış ve kurulum sonrası destek kapsamında, teknik birimimiz ile destek garantisi vermekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

–  İnsan kaynakları yönetimine önem vererek rakiplerimize göre avantaj sağlamak
–  Hedeflerimizi belirlerken sürekli gelişme ilkesini temel almak
–  Teknolojinin bilincinde olmak
–  Çevreye duyarlı, topluma saygılı olmak.
–  Distribütörlüğünü yaptığımız firmaların  bizimle beraber çözüm ortaklığı katkısı ile  müşterilerimizle  birlikte çalışmak.
–  Ticari ilişkilerimizde karşılıklı güven ve dürüstlükten taviz vermemek.
–  İthalatını yaptığımız ürünlerle ülkemize en iyi hizmeti sunmak ve güven ortamı yaratmak
–  Modern bir yönetim sistemi ile otomotiv ana sanayi, yan sanayi ve Savunma sanayi sektörünü geliştirmeye katkı sağlamak

 

VİZYONUMUZ

Çalışmalarında müşteri hedef ve arzularını temel alarak ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, bilgi teknolojileri konusundaki yetenek ve tecrübemizi, işlevsellik anlayışımızla birleştirerek, kısa sürede kaliteli çözümler sunmak ve müşterilerimizin amaçları doğrultusunda yürütülen projeleri yenilikçi ve girişimci bir firma olarak başarıya ulaştırmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Robot otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız kalite yönetim sistemi’ni en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

–    Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının sürekli bilincinde olmayı, iyileştirmeyi kurum kültürü haline getirmiş bir firma olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.

–    Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı artırmak, geleceğimizi güven altına almak, değerli müşterilerimizle  karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak,

Bu bağlamda amacımız tüm süreçlerimizde kalite bilincini sistematik ve sürdürülebilir şekilde sağlamak üzere kalite yönetim sistemi’mizin kurallarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmektir.